בונים או משפצים? אתם וודאי מחפשים דלתות מבודדות רעש ומים. כשיש כל כך הרבה אפשרויות לבחירת דלתות פנים לבית, אנחנו רוצים את הכל באחת-איך בוחרים את הדלת הנכונה?

דלתות מבודדות רעש ומים הן הבשורה הבאה בתחום דלתות הבית. אבל יש צרכים נוספים שהן אמורות לענות עליהם. כל מה שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שתבחרו את הדלת שלכם בכתבה שלפניכם.

דלת פנים צריכה להיות כזו שתתאים לצרכים של העיצוב המודרני. כזו שתהיה פרקטית ותחסוך לנו כאבי ראש של תחזוקה. תודות לטכנולוגיה זה אפשרי ואפילו רצוי. 

אדריכלי ומעצבי הפנים של "דלתות חמדיה" חולקים טיפים ועצות:

תכנון הבתים השתנה באופן משמעותי בשנים האחרונות. הבית של היום הפך להיות היברידי לחלוטין. עם הגעת העידן הדיגיטלי שמאפשר לנו לעבוד יותר ויותר מהבית, אנשים רבים נזקקים למרחבים שקטים ופרטיים בתוך הבית. בהתאם, פריט החובה החדש בשיפוצים ובבנייה חדשה שם דגש על הקצאת מקום למשרדים ביתיים, קליניקות פרטיות וחדרי עבודה. מומלץ לבחור בדלתות ULTRA QUIET PRO  המבוססות על טכנולוגיית ULTRA QUIET -פטנט בלעדי של דלתות חמדיה לבידוד אקוסטי ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות מילוי אקוסטי רב שכבתי ייחודי. בידוד הרעש האופטימלי מאפשר ריכוז מלא וניתוק מוחלט מההתרחשויות בשאר חלקי הבית. בסופו של דבר, הרצון שלנו הוא לא להגביל את החיים השמחים והשגרתיים של בני הבית, אלא ליצור לעצמנו חלל שקט, בו אפשר לעבוד ברוגע.

דלת בצבע כחול
דלתות חמדיה עיצוב עמית ישראל צילום רונית אפרת

דלתות מבודדות מים  

כשזה מגיע לחדרי המקלחת והשירותים, הפרקטיות גוברת על הכל, כי נזקי מים ורטיבות לדלת הם לא משהו שתרצו להתעסק איתו בשנים שלאחר בנייה או שיפוץ. לכן, כשמשפצים או בונים, זה הזמן להבטיח עמידות לאורך זמן ולבחור דלתות שעומדות במספר קריטריונים שימושים, לא מצריכות תחזוקה, לא יגרם נזק אם הילדים יציפו את חדר האמבטיה, לא יינזקו אם תקלה בצנרת תגרום לפיצוץ, לא מצריכות להיזהר בכמות המים בעת שטיפת הרצפה. הסוד של דלתות מבודדות מים נמצא ב-7 הס"מ התחתונים שלהן, העשוי מסגסוגת פולימרית עמידה (WPC). מומלץ לוודא שגם הדבקים עמידים וכן, שגימור הפורמייקה עמיד בפני שריטות ומכות. 

גם מבודדת גם מונעת נזקי מים 

 השילוב האידיאלי שיבטיח לכם שקט, יהיה בחירה בדלתות מבודדות רעשים ומבודדות מים גם יחד. כן, גם את זה אפשר להשיג בימינו. כמו כל פתרון לצורך קיים ותודות לטכנולוגיה, מיוצרות דלתות העונות על שני הצרכים הללו. הן מומלצות לא רק בשל הנוחיות אלא גם בשל עמידותן לטווח ארוך. אם כבר הגיע הרגע לממש את חלום הבית החדש או המשופץ, אז פרקטיות היא שיקול מרכזי, שנאמר, הבית בשירות האדם- ולא האדם השירות הבית. דלת כזו תתאים לחדרי השינה והשירותים ותבטיח שקט תרתי משמע, גם מבחינת תחזוקה, עמידות למים, מכות, שריטות וגם מבחינת איכות חיים ופרטיות.

דלת בחדר שירותים
דלתות חמדיה עיצוב אורלי גולדברג, צילום רונית אפרת
דלת בצבע כחול כהה
דלתות חמדיה עיצוב אורלי גולדברג, צילום רונית אפרת

איזה צבע ועיצוב מומלץ לדלות מבודדות רעשים ומים? 

העיצוב מגיע בשפע צבעים וחלוקות גיאומטריות לצורות, בעזרת קווים. כאן כבר מומלץ להכניס לתמונה את שיקול הטעם האישי והסגנון העיצובי של הבית. אם אתם מעצבים את הבית בסגנון המודרני אז השקט צריך להישמר גם במראה החיצוני וצבעים בהירים יתאימו, כגון לבן, שמנת ואגוז או אלון מולבן, שמותאמים לצבע קירות המעטפת ונבלעים בתוכה. לעומת זאת, אם תרצו לעשות בדלתות הפנים שימוש לטובת סגנון עיצובי כפרי, למשל, אז הגוונים החומים העמוקים יתאימו לכם. לגבי האפור והצבעוניים, דוגמת הכחול והאדום, אלו יכולים להשתלב נהדר בסגנון המודרני הקלאסי. גם את המשקוף אפשר להתאים, ישר או עגול, בהתאם לסגנון העיצובי ולטעם האישי. כאשר מדובר בדלת פנים לחדר השירותים והמקלחת, ניתן להוסיף חלונות זכוכית במרקמים אטומים, כך תשמרו על כניסה אור וכן, על סממני פרטיות כאשר החדר נמצא בשימוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *