משרד ביתי היה תמיד מצרך חשוב, הקורונה והמציאות החדשה הפכה אותו לצורך בכל בית.פינת העבודה הביתית הופכת להיות המשרד הביתי שלנו. בין אם הוא זמני או בין אם קבוע, ההתייחסות לעיצוב משרד קטן הכרחית בהתאמת פינת העבודה כמקום מיטבי המאפשר תנאים אופטימאליים עבורנו לשהות ועבודה.

בין אם המשרד הביתי פועל בכל ימות השבוע, ובין אם הוא פועל רק מספר פעמים בשבוע, בין אם חזרנו באופן חלקי למקום העבודה, או בין אם העתקנו לגמרי את מקום העבודה לביתנו. עלינו להבין כי המשרד הביתי הוא משרד קטן הפועל מתוך שטח הבית שלנו. לכם, חשוב ליצור הפרדה בין פעולות המשרד לבין פעולות הבית. (כמובן שנדרשת גם הגדרה ומתיחת גבולות ברורים בין פינת העבודה לבין כלל הבית).

משרד ביתי
צילום: דקל אבו

משרד ביתי משנה את הכללים והצרכים

בפרויקט יוצא דופן של מעצבת הפנים עידית אבו, נסגר פטיו והפך למרחב שהייה נעים ורגוע הכולל שטח ציבורי ושטחי עבודה פרטיים לילדים, מתבגרים ולבעלת הבית. האתגר בפרויקט היה הפיכת שטח בגודל 50 מ"ר בעל זוויות רבות, הדורש מחשבה תכנונית. והפיכתו למרחב הרמוני, בעל מראה פנורמי רחב. חלוקת השטח לחלל ציבורי מרכזי ושטחים פרטיים משני צידיו, טשטשו את יתר זוויות המבנה ויצרו חלל ריבועי ונעים. להפרדת החלל מחדר היצירה תוכננה מחיצת ברזל בצורניות וצבע המתכתבים עם השפה הכללית שהותאמה לחלל.

עיצוב מרפסת פטיו עידית אבו
עיצוב משרד קטן
צילום: דקל אבו

מה חשוב בעיצוב משרד ביתי?

בעיצוב משרד ביתי, שיכול להיות חדר קבוע, פינה קבועה, או אפילו פינה גמישה, המשתנה בהתאם למערך הכללי של הבית, רצוי להתייחס למספר נקודות:

אקססוריז למשרד
צילום דקל אבו

ניצול נכון של חלל המשרד הקטן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *