חברת פנטון הבינלאומית הכריזה על הצבעים הנבחרים לשנת 2021 בעולם העיצוב.מדובר  בגוונים –צהוב לימוני ואפור בהיר.

חברת הצבעים הבינלאומית פנטון חשפה את צבעי השנה. שצפויים לכבוש את עולם העיצוב בשנת 2021. מדובר  בגוונים –צהוב לימוני ואפור בהיר.(PANTONE 17-5104 Ultimate Gray + PANTONE 13-0647 Illuminating ).


חברת  פנטון לייצור צבעים מעדכנת על צבעי 2021 בהתאם לרוח התקופה.

החברה הממוקמת בניו ג'רזי. שבארצות הברית ידועה בעיקר בשל שיטת התאמת הצבעים שלה.  פנטון הודיעה כי בחרה בשני צבעי השנה לשנת 2021: אפור אולטימטיבי בהיר  וצהוב עז של לימון.

הבחירה מותאמת לשנת הקורונה שעברה על העולם. תקופה בה אנשים מתכרבלים בביתם. זאת בשל הסגרים הרבים. הצבעים מעט מדכאים אבל תואמים את החויות של האנושות בשנה האחרונה.

האפור אמור לתאום את המצב הנפשי העמום וחסר הרזולוציה שעבר על אזרחי העולם. אפור הוא גם צבע הבנוי להמשך. בניגוד לשחור ולבן זהו צבע שיכול להשתנות כיאה לתקופת הקורונה.

עתיד צהוב חיובי ומטפורי של תקווה. לצד המצב הנוכחי האפור והמדכא

הבחירה המטפורית של חברת פנטון מהווה יותר מסר שיווקי. מאשר מגמה בתחום העיצוב פנים. בנוסף  הצבע הלימוני העז אמור לסמל את האור בקצה המנהרה. כאשר בסיום עונת הקורונה אמורה לחזור השמש לצד החיסון המיוחל לכל העולם ולתחום עיצוב הפנים.

לדברי המעצבת ענת אגסי. מנהלת תחום אדריכלים בחברת אלוני:  "הצהוב הבהיר שנבחר הוא גוון לימוני מלא אופטימיות ותקווה. המאפשר להכניס אור. חום ועניין לכל חלל. והגוון האפור הוא גוון אולטימטיבי.  בסיסי המזכיר חומרים טבעיים ומשתלב בצורה מושלמת עם הצהוב הנבחר."

חברת אלוני משיקה בימים אלה סדרות אריחים לריצוף וחיפוי. בצבעים הנבחרים לשנת 2021.  בין הסדרות המוצעות ניתן למצוא סדרת אריחים עם דפוס לימונים צהובים. אריחים חלקים. אריחים עם עיטורים.  דקורים ועוד.מחיר: החל מ 120 שח למ"ר.

חברת פנטון באינסטגרם

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PANTONE (@pantone)

גוון לימוני
אלוני אריחי ויטה מידה 20 על 20 מחיר 419 שח למר צילום אסף לוי (5)
אריחים
אלוני אריחים סטורם לחיפוי וריצוף 60על120 125 שח למר צילום אסף לוי
פנטון
אלוני חיפוי סדרת דינאמיק מידה 15.5 על 17 מחיר 560 שח למר. ומידה 7.5 על 30 מחיר 426 שח למר. צילום יחצ חול

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *